ТОВ Полеагро успішно працює на ринку перевезень та доставки з 2011р. Наш 6-річний досвід організації внутрішніх вантажних перевезень та потужна логістична система дає найкращий результат для досягнення Ваши

Ми добре знаємо тонкощі в роботі автоперевезень і тому з легкістю зможемо зекономити ваші кошти та нерви, а ваш вантаж приїде вчасно!

Звернувшись до нас, ви завжди отримуєте необхідну кількість пропозицій від різних перевізників, та обираєте тільки найвигідніше.

Всі перевізники (компанії, що професійно займаються вантажоперевезеннями) проходять обов’язкову реєстрацію, надаючи нам державні документи на свій вид діяльності, наприклад, ліцензію на автоперевезення небезпечних вантажів або ліцензію на внутрішні перевезення.

Знаходимо перевізника у стислі терміни.

Маємо велику базу перевірених перевізників, з якими укладені партнерські контракти.

Власний автопарк включає:

  • Тенти 20-22т
  • Цистерни для перевезення рідких добрив.

Для підприємств та підприємців, які займаються перевезеннями вантажів, ми надаємо виключно якісну інформацію про прямих Замовників перевезень вантажів та замовлення на вантажні перевезення.

Вантажоперевезення Україна, пошук вільних вантажів та попутних вантажів, пошук вільного та попутного транспорту для перевезення вантажів по Україні — це про нас , звертайтесь, ми завжди раді Вам допомогти!

Напишіть нам